Jednoczęściowe

Stroje kąpielowe dwuczęściowe jak sama ich nazwa wskazuje składają się z dwóch części. Stanika i majtek, które w żaden sposób nie są ze sobą połączone. Występują osobno. Dostępne są w różnych rozmiarach. Można dopasować je do każdej sylwetki, figury. Występują w różnych kolorach, odcieniach. Mogą być jednokolorowe lub wielokolorowe. Mogą być jednolite lub wzorzyste. Mogą mieć różnego rodzaju dodatki lub ozdobniki. Jest wiele różnych, ciekawych stroi kąpielowych dwuczęściowych. Można je również łączyć ze sobą w iny sposób. Stanik może być w innym kolorze, a majtki w innym. Mogą różnić się także odcieniami. Każda kobieta może znaleźć odpowiedni strój kąpielowy dla siebie, dopasowany do jej gustu i upodobań. 

Stroje kąpielowe dwuczęściowe można kupić w wielu sklepach odzieżowych. Występują zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Jest wiele możliwości dokonania zakupu tego rodzaju odzieży kąpielowej dla kobiet. 

Każda kobieta, niezależnie od wieku, która wybiera się na basen, nad morze, jezioro czy też inne kąpielisko powinna zaopatrzyć się w tego rodzaju odzież kąpielową dla kobiet.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe najczęściej wybierają kobiety o smukłej sylwetce, które nie mają nic do ukrycia. Czują się w nich wygodnie, komfortowo, atrakcyjnie, pięknie. Tego rodzaju stroje podkreślają ich figurę, sylwetkę. Czują się w nich bardzo kobieco. Są to stroje, które podnoszą samoocenę kobiety, poprawiają jej samopoczucie sprawiają, że czują się jak na wybiegu. Są to stroje dla kobiet, które nie posiadają kompleksów i lubią emanować swoim stylem oraz zadbaną i smukłą sylwetką. Kobiety noszące stroje dwuczęściowe zazwyczaj bardzo dbają o dietę, aktywność fizyczną i urodę. Dzięki temu czują się niezwykle komfortowo w swojej skórze oraz stroju dwuczęściowym. 

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Strój kąpielowy BAD GIRL...
  • -95%
  • -95%

Strój kąpielowy BAD GIRL Model S83

3,50 zł 69,90 zł -95%

Jednoczęściowy strój kąpielowy BAD GIRL. Wykonany w klasycznym fasonie strojów tego typu. Jeżeli jesteś niegrzeczną dziewczyną...

Strój Kąpielowy klasyczny...
  • -95%
  • -95%

Strój Kąpielowy klasyczny Model S73

3,75 zł 75,00 zł -95%

Jednoczęściowy strój kąpielowy w klasycznym kroju i z głębokim dekoltem. Stałe ramiączka i odkryta górna część pleców.

Cechy:

...